ZABEZPEČENIE

Úvod ZABEZPEČENIE

PROFESIONÁLNE ZABEZPEČENIE PRE RODINNÝ DOM ALEBO FIRMU.

NAJMODERNEJŠIE ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY.

REALIZÁCIA KOMPLETNÉHO NÁVRHU, MONTÁŽ A SERVIS SYSTÉMOV.Obráťte sa na nás s akoukoľvek požiadavkou pre zabezpečenie aj Vášho objektu.


 

Alarmy a kamery

 

Ochrana osôb a majetku pred neoprávneným vniknutím do objektu využitím optického, akustického zabezpečenia, či prepojenie objektu na strážnu službu, alebo pult centrálnej ochrany. 

 

Naša spoločnosť Elektro-smart sa venuje komplexnému zabezpečeniu majetku od návrhu až po samotnú realizáciu montáže zabezpeččovacích systémov. Každý objekt má svoje špecifiká, preto ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne.

 

Našim cieľom je vzájomne nájsť optimálne riešenia, ktoré sú v prvom rade z hladiska bezpečnosti na tej najvššej úrovni, no zároveň aj finančne absolútne prístupné na zabezpečenie akéhokoľvek objektu.

 

Bezpečnosť a spoľahlivosť

 

Nekompromisné zabezpečenie za každých podmienok, či už vypadla elektrina alebo internet, vďaka alarmu budete mať svoju nehnuteľnosť zabezpečenú neustále. Záložný akumulátor, ktorý dokáže napájať celý zabezpečovací systém nepretržite aj niekoľko hodín, spolu s GSM modulom, ktorý využíva mobilnú telekomunikačnú sieť (pri výpadku el. energie či zaznamenaní pohybu vám automaticky príde upozornenie vo forme SMS alebo telefonického hovoru). Celý zabezpečovací systém viete ovládať prostredníctvom mobilu, tabletu či webovej aplikácie, pričom nezáleží kde sa práve nachádzate.   

 

Elektronický zabezpečovací systém je vyvíjaný a konštruovaný s ohľadom na tie najprísnejšie bezpečnostné normy. Celý bezpečnostný systém je certifikovaný podľa Európskej normy EN 50131-1 do 2. bezpečnostného stupňa. Naša firma je certifikovaným montážnym partnerom HIKVISION a SATEL, taktiež sme držiteľmi licencie na prevádzkovanie Technickej služby.

 

Postup realizácie zabezpečenia:

 

  1. Kontaktujete nás 
  2. Dohodnite si s nami stretnutie.
  3. Predstavte nám Vašu predstavu a očakávania od systému.
  4. Nasleduje prehliadka objektu ktorý si prajete zabezpečiť. 
  5. Spracovanie nezáväznej cenovej ponuky.
  6. Po schválení cenovej ponuky a zaplatení zálohy si dohodneme presný termín dodania a montáže.
  7. Po montáži a nastavení systému, v prípade akýchkoľvk otazok, nejasností, servisu, či ďalších Vašich požiadaviek sme tu kedykoľvek a stále pre Vás.

 

Kontaktujte nás

 

V prípade záujmu o naše služby, nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať e-mailom na info@elektro-smart.sk alebo telefonicky na +421 9449 001 303.

 

Dohodnite si s nami stretnutie a podrobnosti Vášho zabezpečenia.

24-pay

     

 

      

 

 

Copyright 2020 - 2023 © elektro-smart.sk