ZABEZPEČENIE

Úvod SMART HOMEZABEZPEČENIE

INTELIGENTNÉ ZABEZPEČENIE

 

Zabezpečenie ponúka komplexnú ochranu domácností a budov.

 

Moderné zabezpečenie už nie je iba o alarme. Inteligentný zabezpečovací systém dokáže predchádzať vlámaniu v čase vašej neprítomnosti a zároveň chráni budovu pred nečakaným únikom vody alebo požiarom.


Hlavnou výhodou je využitie mnohých prvkov, ktoré už slúžia napríklad na automatizáciu osvetlenia, tienenia či hudby. Systém tak dokáže jednotlivé technológie prepojiť a využiť ich potenciál na maximum.

 

Inteligentný alarm

 

Ak niekto vnikne do vášho zabezpečeného priestoru, spustí sa automaticky poplachový reťazec, ktorý má niekoľko fáz. Systém vždy odošle upozornenie na váš smartphone. Vy tak okamžite vidíte, kde došlo k vniknutiu do objektu a môžete adekvátne reagovať.

 

Spoznajte všetky možnosti dnešného bývania 

 

Chystáte sa stavať či rekonštruovať a chcete mať istotu, že váš dom bude zodpovedať súčasným štandardom? Inými slovami, že vám neunikne nič z toho, čo by vaše bývanie mohlo vylepšiť? Využite bezplatné konzultácie s našimi odborníkmi nech viete, čo chcieť od dnešnej elektroinštalácie.

  

FUNKCIE

 
 
Man with Mobile Phone


Tlačidlo panika

Cítite sa neisto alebo máte podozrenie na prítomnosť zlodeja v dome? Stlačením tlačidla sa rozblikajú svetlá a spustí zvuk. Je možné nastaviť aj automatické zavolanie správy na určité číslo.

 


Modern House


Simulácia prítomnosti

Systém simuluje vašu prítomnosť a nikto tak nespozná, že dom je prázdny. Zapínanie a vypínanie svetiel, regulácia tieniacej techniky, zavlažovanie záhrady – to všetko spoľahlivo odradí každého zlodeja.

Smart Alarm System


Detská poistka

Deti môžu mať vo svojej aplikácii prístup len k niektorým funkciám. Napríklad saunu je možné zapínať iba z aplikácie rodičov a pod.


 PH-Loxone-App.jpg


Neustály prehľad

V aplikácii môžete sledovať zábery zo svojich kamier alebo Intercomu, nech ste kdekoľvek.
Booking a Meeting


Únik vody a požiar

Rýchla reakcia je v kritických situáciách najdôležitejšia. Systém vás okamžite upozorní, ochráni vaše zdravie a zníži škody na majetku.

Wooden Staircase


Poplachové zóny

Budovu môžete rozdeliť do niekoľkých zón. V noci môžete napríklad zabezpečiť iba prízemie a po hornom poschodí sa môžete voľne pohybovať. Vo chvíli, keď vstúpite na schodisko, alarm sa automaticky deaktivuje.


Woman Texting


Falošné poplachy

Predídeniu falošným poplachom, v 1.fáze systém pošle upozornenie na telefón. V 2.fáze musia v dome zaznamenať pohyb aspoň 2 pohybové senzory. Je nepravdepodobné, aby narušiteľa zaznamenal iba 1 senzor pohybu.


Security Camera


Sledovanie príchodu

Priamo v aplikácii môžete vidieť, kto vstúpil do domu. Táto funkcia je najviac využívaná rodičmi, ktorí ihneď vedia, že sa deti v poriadku vrátili domov zo školy.

Businesswoman in white


Stav otvorenia

Váš domov vás informuje hlasovou správou alebo notifikáciou na telefóne, ak budú garážové brány alebo okná po zotmení stále otvorené.


 

24-pay