SAUNA, BAZÉN, ZÁHRADA

Úvod SMART HOMESAUNA, BAZÉN, ZÁHRADA

SAUNA, BAZÉN, ZÁHRADA

 

Sauna

 

Vzdialené ovládanie sauny si zamilujete. Nie je nič lepšie, než si ešte v práci saunu vzdialene aktivovať a po návrate domov si dopriať zaslúžený relax. Iste oceníte aj vysokú mieru bezpečnosti. Sauna sa automaticky vypne ak systém zaznamená potenciálny problém. Znamenitý je tiež pocit istoty, že deti saunu nemôžu zapnúť. Každý užívateľ aplikácie môže mať prístup len k určitým funkciám. 

 

Sauna, bazén a záhrada by mali byť miesta slúžiace k odpočinku.

 

Automatizácia sa za vás postará o všetky rutinné úlohy ako je zavlažovanie záhrady či údržba bazéna. Vďaka spolupráci všetkých technológií vám systém poskytne aj mnoho funkcií navyše.

 

Inteligentné zavlažovanie

 

S vyprahnutým trávnikom v letných mesiacoch je koniec, systém dokáže sledovať vlhkosť pôdy, stav retenčnej nádrže aj predpoveď počasia a prispôsobiť tomu zavlažovanie.

 

FUNKCIE

 
Woman in a Sauna


Vzdialené ovládanie

Vraciate sa domov z práce a chcete si užiť zaslúžený relax v saune alebo bazéne? V aplikácii si môžete saunu vzdialene predhriať alebo skontrolovať teplotu bazéna.

 

 

PH-Loxone-App.jpg


Monitorovanie

Je kryt bazéna naozaj uzavretý? Je vypnutá sauna? Závlaha zapnutá? Túto neistotu s moderným systémom už nezažijete, všetko si môžete kedykoľvek skontrolovať v aplikácii.

 

 
Modern House


Prevádzkové režimy

Jedným klikom v aplikácii viete dom nastaviť napríklad do režimu večierok - vytiahne sa markíza, zapne hudba, rozsvieti osvetlenie bazénu a pod. Ak idete na dovolenku, prepnete dom zas do úsporného režimu. 


Smart Alarm System


Detská poistka

So systémom je jednoducho možné zabezpečiť bazén aj saunu pred deťmi. Ovládanie krytu bazéna a spúšťanie sauny môžete v aplikácii povoliť iba niektorým členom domácnosti.Security Alarm


Jednotný systém

Stačí vám trojitý dotyk jediného tlačidla pri posteli. Systém sa postará o všetky technológie za vás. Zabezpečí dom, zhasne všetky svetlá, vypne hudbu. Zároveň môže zatvoriť a zabezpečiť bazén a vypnúť saunu.


Woman sunbathing on lounge chair at luxu


Údržba bazéna

Filtrácia, spätný preplach, čistiaci výplach, cirkulácia. Bazén je pomerne náročný na údržbu. Inteligentný dom sa o tieto procesy postará sám a vy si môžete len užívať vodné radovánky.


24-pay

     

 

      

 

 

Copyright 2020 - 2023 © elektro-smart.sk