PRÍSTUPOVÝ SYSTÉM

Úvod SMART HOMEPRÍSTUPOVÝ SYSTÉM

PRÍSTUPOVÝ SYSTÉM

 

Prístup do domu či firmy je vďaka inteligentnému systému úplne  bezpečný, pohodlný a spolupráca s ďalšími technológiami ponúka mnoho ďalších užitočných funkcií.

 

Nezáleží na tom, či potrebujete prístup pre rodinu alebo 200 zamestnancov celej firmy. S moderným systémom si môžete vybrať ideálne riešenie priamo na mieru.

 

Zabezpečený prístup vďaka aplikácii

 

V bezplatnej aplikácii pre každý smartphone, tablet či počítač ihneď vidíte, kto je pri dverách. Môžete v nej zároveň ľahko spravovať jednotlivých užívateľov a prideľovať im individuálne prístupové práva.

 

Produkty pre bezpečný prístup

 

Inteligentná technológia ponúka široké využitie prístupového systému v domácnostiach i firmách. Vstupné dvere, garážové dvere, vjazdové brány, aj interiérové dvere možno zabezpečiť jediným systémom.

  

FUNKCIE

 
Examining New Tablet


Prístupové práva

Jednotlivým používateľom viete stanoviť povolenia na určité miestnosti. Záhradník či upratovačka tak majú jasne vymedzené, kedy a kam môžu. O prístupe bez oprávnenia budete okamžite informovaní.


Modern Luxury Home


Kontrola dverí a okien

Systém vás upozorní, ak necháte otvorené niektoré z dverí alebo okien pri vašom odchode. Polohu okien i dverí môžete kedykoľvek skontrolovať v aplikácii.

 Digital Security System


Jedinečné číselné kódy

Môžete vytvárať číselné kódy a priraďovať im rôzne funkcie. Jeden kód môže aktivovať zabezpečenie a druhý napríklad otvárať vjazdovú bránu.

 


Globalization concept


Integrácia ďalších systémov

Flexibilita systému umožňuje integrovať širokú škálu elektronických zámkov a EZS. Vďaka tomu naplno pocítite bohaté možnosti inteligentného zabezpečenia.


On the Phone


Protokolovanie a sledovanie

Vždy viete, kedy a kto vstúpil do domu alebo ho opustil. Zakaždým, keď niekto zazvoní, ho môže inteligentný video vrátnik tiež vyfotografovať, a vy tak máte dokonalý prehľad o pohybe pred domom. 


Security Alarm


Inteligentné zvonenie

Inteligentný prístupový systém umožňuje nastavenie melódie zvončeka a jeho správanie. Pokiaľ budú deti spať, váš dom sa postará o tichý domový zvonček vo forme blikajúceho osvetlenia.24-pay

     

 

      

 

 

Copyright 2020 - 2023 © elektro-smart.sk