KÚRENIE A KLIMATIZÁCIA

Úvod SMART HOMEKÚRENIE A KLIMATIZÁCIA

KÚRENIE A KLIMATIZÁCIA

 

Perfektná teplota vďaka inteligentnému vykurovaniu, chladeniu a rekuperácii.

 

Perfektná teplota a kvalita vzduchu po celý deň. Vďaka dokonalej súhre technológií ako je vykurovanie, chladenie, rekuperácia a automatizovaná tieniaca technika.

 

Optimálna klíma
v rôznych miestnostiach

 

Každá miestnosť slúži na iný účel. Z týchto dôvodov odporúčame nastaviť rôzne teploty a úrovne vlhkosti pre každú miestnosť zvlášť. Pre spánok je vhodnejšia chladnejšia teplota okolo 18 °C. V kúpeľni naopak oceníte teplotu 23 °C a v obývacej izbe 21,5 °C. Teploty v jednotlivých miestnostiach je možné prispôsobiť vášmu dennému režimu a systém už sa o všetko postará sám.

 

Produkty pre perfektnú vnútornú klímu

 

Vykurovanie, chladenie, rekuperácia – je na vás, aké všetky technológie vo svojom projekte využijete. Infrapanely, radiátory, konvektory, plyn, elektrina, drevo, tepelné čerpadlo –  systém je kompatibilný so všetkými zariadeniami a zvládne ich ovládať jedného miesta.

 

Jednoduché ovládanie

 

Ovládanie vnútornej klímy v aplikácii je intuitívne a zvládne ho naozaj každý. O väčšinu vecí sa postará inteligentný dom sám, vy si len vyberiete, aký má byť výsledok.

 

Nastavte teploty, ktoré sú vám príjemné, a časy, kedy ich chcete mať. Váš dom sa postará o zvyšok. Môžete zvoliť medzi režimami:

  • Prítomnosť (dom zaistí teplotu, ktorú ste nastavili ako komfortnú)

  • Neprítomnosť (dom kúri či chladí na úspornú teplotu)

  • Vypnuté (dom sa iba chráni proti zamrznutiu či prekúreniu) 


FUNKCIE 

Air Conditioner


Riadenie teploty

Systém vie, kedy začať chladiť alebo kúriť tak, aby vás vždy privítal príjemnou teplotou. Zohľadňuje pritom aj vonkajšiu teplotu, a šetrí tak nielen vaše náklady, ale aj životné prostredie.


Security Camera


Ochrana budovy

Systém dokáže vyhodnotiť prípadné nebezpečenstvo a adekvátne reagovať. Napríklad v prípade požiaru systém vypne ventiláciu aj rekuperáciu.Blinds


Úspora nákladov

Systém hľadá vždy najefektívnejšie riešenie. Klimatizáciu často nahradí tienenie, ktoré je energeticky omnoho výhodnejšie. V prípade vhodnej vonkajšej teploty ju inteligentný dom vie využiť aj na chladenie priestorov.


PH-Loxone-App.jpg


Aplikácia

Teplotu v dome môžete sledovať aj nastavovať vzdialene. Vraciate sa premrznutí z hôr? Zakúrte si doma ešte pred vaším návratom.

Security Alarm


Režim neprítomnosti

V čase, keď ste napríklad v práci, sa dom prepne do úsporného režimu. Šetrí tak maximálne energiu a čaká na váš návrat, kedy vás opäť privíta príjemnou teplotou a čerstvým vzduchom.


Businesswoman in white

Notifikácie

Ak systém zaznamená problém s niektorou z technológií, upozorní vás a môžete závadu okamžite riešiť.

 

 


Woman%20Checking%20Data%20on%20Tablet_ed


Štatistiky

V aplikácii máte prehľad o priebehu vnútorných i vonkajších teplôt.Woman in a Sauna


Štátne sviatky

Systém pozná všetky štátne sviatky a môže tomu adekvátne prispôsobiť svoju činnosť. 


Couple with Mobile Phone


Údržba

Systém zaznamenáva dobu činnosti jednotlivých technológií a upozorní vás na termín pravidelnej údržby.


 
 

24-pay

     

 

      

 

 

Copyright 2020 - 2023 © elektro-smart.sk