ENERGIE

Úvod SMART HOMEENERGIE

INTELIGENTNÁ ÚSPORA ENERGIÍ

 

Majte náklady za energie pod kontrolou.


V zimnom období môžete využiť slnečné žiarenie a ušetriť tak za vykurovanie, naopak v lete inteligentná tieniaca technika ochráni váš dom pred prehriatím.

 

Dokonalá spolupráca vykurovania, tienenia, rekuperácie a ďalších technológií

 

Vďaka vzájomnej spolupráci jednotlivých technológií dokáže systém využívať vždy najlacnejší zdroj energie a výrazne tak znížiť prevádzkové náklady a šetriť životné prostredie.

 

Produkty pre úsporu energií

 

Inteligentný systém ponúka širokú škálu produktov, ktoré vám pomôžu šetriť energiu a životné prostredie. Pri vývoji našich produktov dbáme na ich úspornosť.

 

FUNKCIE


Modern House


Standby Killer

Inteligentná domácnosť sama odpojí od siete žrútov energie v podobe zariadení v standby režime (TV, Hi-Fi, video a pod.). Napríklad keď opustíte dom alebo idete spať.


Air Conditioner


Kúrenie a chladenie

Najväčšie úspory sa sú v efektívnom využívaní prírodných zdrojov. Slnečné žiarenie je v zime skvelým sluhom a v lete zlým pánom. Systém presne vie čo a ako najlepšie využiť.


Woman%20Checking%20Data%20on%20Tablet_ed


Kontrola zaťaženia

 

Systém sleduje odbery prúdu a chráni dom pred preťažením. Môže napríklad cielene odpojiť niektoré zariadenia v čase, keď sa nabíja elektromobil.


PH-Loxone-App.jpg


Príležitosť pre úspory

Pozrite si štatistiky kedykoľvek a kdekoľvek vo svojom telefóne či tablete. Okamžite vidíte, kde a kedy sa spotrebuje najviac energie.

 

 

 

 

Beautiful Villa


Režim neprítomnosti

Keď nikto nie je doma, domácnosť sa sama prepne do úsporného režimu. Zníži požadovanú teplotu či vypne svetlá a spotrebiče.


Mobile Phone


Notifikácie

Nechali ste otvorené dvere alebo okno? Systém vás upozorní notifikáciou či hlasom z reproduktorov. Prečo kúriť zbytočne?


24-pay