AUDIO

AUDIO SYSTÉM

 

Hudba dokáže znižovať hladinu stresu a pomáha nám cítiť sa príjemnejšie. Náš multiroom audio systém dokáže vytvoriť perfektnú zvukovú kulisu doma aj vo vašej firme. Môžete sa tak nechať napríklad prebudiť obľúbenou skladbou, počúvať upokojujúce tóny vo vani, nastaviť si vlastnú melódiu zvončeka a oveľa viac.

 

Predstavenie multiroom audio systému

 

Iste to poznáte. Počúvate pri domácom upratovaní svoju obľúbenú hudbu alebo podcast a pri prechádzaní z jednej miestnosti do druhej musíte buď výrazne zvýšiť hlasitosť alebo si proste zobrať prehrávač so sebou.

 

Hudobný multiroom systém je riešením. Umožňuje nám púšťať si kedykoľvek všetku našu hudbu v každej miestnosti. V jednej chvíli pritom môžu hrať rôzne zdroje. Kým hrá relaxačná hudba v obývačke, deti počúvajú audioknihu vo svojej izbe.

 

Spoznajte všetky možnosti dnešného bývania 

 

Chystáte sa stavať či rekonštruovať a chcete mať istotu, že váš dom bude zodpovedať súčasným štandardom? Inými slovami, že vám neunikne nič z toho, čo by vaše bývanie mohlo vylepšiť? Využite bezplatné konzultácie s našimi odborníkmi nech viete, čo chcieť od dnešnej elektroinštalácie.

 

FUNKCIE

Home Theater Speakers


Multi-room Audio

Vďaka systému multi-room audio môžete v každej miestnosti počúvať inú hudbu. Miestnosti môžete zoskupiť a rovnaká hudba sa tak môže prehrávať vo viacerých miestnostiach. Stačí jediné zariadenie.


Sound Speakers


Funkcia Text-to-Speach

Vďaka inteligentnej funkcii prevodu textu na reč môžete ručne definovať texty, ktoré reproduktory prehrajú v prípade určitých udalostí.

Security Alarm


Inteligentný zvonček

Návšteva môže zvoniť na konkrétne izbu a v každej z nich môže mať zvonček inú melódiu. V detskej izbe nemusí zvoniť vôbec. A keď deti pôjdu spať, namiesto zvončeka zablikajú svetlá a príde vám notifikácia na telefón.

 

Bussinessman%20in%20Modern%20Office_edit


Individuálne hlášky

V kancelárii: „Vaše stretnutie začína o 2 hodiny“, doma: „Jedlo je pripravené“ – cez aplikáciu môžete rýchlo a ľahko nahovoriť hlášku a nechať, aby ju Audio server v určitých miestnostiach prehrával. Aj na cestách.


Smart Alarm System


Hlasný alarm

Funkcia poskytuje včasné informácie o hroziacich nebezpečenstvách vlámania, požiaru alebo vody. Ak sa spustí poplach, Audioserver vydá hlasný poplašný tón vo všetkých požadovaných zónach.

  

Happy Woman Waking Up


Príjemné prebudenie

Nechajte sa pozvoľna prebudiť  svojou obľúbenou piesňou z ríše snov. V kombinácii s pomaly prenikajúcim svetlom je to určite najpríjemnejší spôsob prebudenia.Stereo Speaker


Inteligentná automatizácia

Hudba sa automaticky aktivuje pri vstupe do miestnosti. Ak sa v miestnosti nenachádza nikto, automaticky sa znova deaktivuje.


Examining New Tablet


Opúšťam izbu - dom

Dvojitým kliknutím na tlačidlo deaktivujete hudbu v miestnosti, trojitým kliknutím v celom dome.Globalization concept


Súhra technológií

V inteligentnej domácnosti spolupracujú všetky komponenty. Môžete tak ľahko premeniť domácnosť na vlastnú kinosálu. Jediným stlačením pripravíte atmosféru izby na sledovanie filmu.

 

24-pay

     

 

      

 

 

Copyright 2020 - 2023 © elektro-smart.sk