SMART HOME

Úvod SMART HOME

 ...o 50 000 úkonov menej, viac času na život...


Inteligentná automatizácia budov

 

Inteligetný systém ponúka nie len najvyšší komfort bývania, umožňuje ho integrovať aj do veľkých budov, kancelárií či hotelov. Postará sa o automatické ovládanie osvetlenia, tienenia, kúrenia, prístupov do budov, zabezpečenia a mnoho ďalšieho.

 

Systém dokáže prepojiť jednotlivé technológie v jeden celok, a zaistiť tak ich dokonalú spoluprácu.

 

Individuálne úžívateľské práva


Systém umožňuje udeliť jednotlivým užívateľom rôzne práva. Môžete tak rozhodnúť, ktorí z užívateľov budú mať napríklad právo ovplyvniť automatizáciu budovy.

 

Inteligentné rezidenčné budovy

 

Téma inteligentných domácností zažíva veľký boom. Moderný systém sa teraz presúva z rodinných domov i do rezidenčnej výstavby a zvyšuje tak hodnotu a atraktivitu akéhokoľvek projektu. V neposlednom rade zjednodušuje a zrýchľuje celý proces elektroinštalácie a znižuje spotrebu kabeláže až o 80%.

 

Najinteligentnejšie asistované bývanie


Inteligentný systém sa prispôsobí veku aj starším užívateľom a uľahčí im každodennú činnosť.


Tiesňové tlačidlo je možné vytvoriť z každého tlačidla v dome, v prípade núdze tak môže dom zavolať pomoc telefónom. Orientačné nočné osvetlenie a automatické vypnutie spotrebičov v nočnom režime, či pri odchode z domu iste ocenia nielen seniori.

 

FUNKCIE 

 

Modern House


Osvetlenie

Vďaka inteligentnému ovládaniu osvetlenia budete mať doma vždy tú správnu atmosféru v správny čas. Nebudete pritom potrebovať zástupy tlačidiel a ovládačov.

 


Home Theater Speakers


Audio

Multiroom Audio vám umožní prehrávať v každej miestnosti rovnakú alebo inú hudbu jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Stane sa tiež vaším zvončekom, alarmom a upozorní vás na všetko dôležité.


 

Examining New Tablet


Prístupový systém

Navrhnite si riadenie prístupu podľa svojich predstáv: videointercom so vzdialenou komunikáciou, NFC prívesok miesto kľúčov, dočasné číselné kódy, automatické stráženie a mnoho ďalšieho.

 


Wooden%20Windows_edited.jpg


Tienenie

Žalúzie, rolety, markízy alebo iné typy tienenia môžu byť dokonale ovládané pomocou našich inteligentných systémov. Tým získate napríklad ochranu proti horúčave v lete a v zime teplo zdarma.

 


Person Checking Data


Energie

Majte vždy prehľad a istotu, že všetky energie sú využívané maximálne efektívne. Nič nepobeží zbytočne, a to vďaka systému inteligentnej domácnosti.

 

Viac


BL_peraqua_poolsteuerung_web-1024x519-10


Sauna a bazén

Dokonalý domáci wellness so vzdialeným ovládaním sauny či bazéna. Údržba bazéna ako regulácia pH, dopúšťanie vody, filtrácia, spätné preplachovanie a pod., to všetko pre vás urobí automatizácia. Ešte zaistí aj bezpečie detí.

 


Security Alarm


Kúrenie a klimatizácia

Užite si perfektnú teplotu v každej miestnosti bez zbytočných nákladov. Systém bude riadiť vaše kúrenie a chladenie v dokonalej interakcii s tieniacou technikou.

 


Digital Security System


Zabezpečenie

Môžete sa spoľahnúť hneď na niekoľko rovín zabezpečenia: ochranu pred vlámaním, pred požiarom, pred únikom vody, pred vplyvmi počasia či ochranu súkromia.Garden Hose Sprinkler


Záhrada

Sledovať vlhkosť pôdy, stav retenčnej nádrže či poznať aktuálnu predpoveď počasia a prispôsobiť tomu zavlažovanie, na to je tu inteligentný systém.

 

Viac

24-pay

     

 

      

 

 

Copyright 2020 - 2023 © elektro-smart.sk